+3800400333 (вхідні безкоштовно), (03322) 70 59 54, 79 00 46; (050) 378 44 70 sale@alkon.net.ua

Про компанію

Ми вважаємо, що діяльність будь-якої компанії виправдана лише тоді, коли всі її ресурси і прагнення спрямовані на те, щоб зробити життя людей кращим.

Нам здається несправедливим, що для багатьох наших співвітчизників деякі речі все ще недоступні: так, на жаль, відбувається і з по-справжньому якісними пластиковими вікнами. Ми переконані: сучасні вікна повинні бути в кожному домі, і робимо все для того, щоб вони були доступні будь-якій людині.

фото виробництва

Роблячи свою справу уважно, педантично і без невиправданих витрат, ми надаємо замовникам якісні вікна за доступними цінами. Ми постійно вдосконалюємось, знижуємо витрати замовника і власні втрати, вважаючи важливим захистити українського споживача від зайвих витрат на створення затишку і комфортного мікроклімату.

Ще одна особливість «Алкон» в тому, що ми чітко розуміємо: кожне виготовлене вікно – від простого до самого вишуканого – має супроводжуватися гідним сервісом. Тому якість всіх виконуваних робіт гарантується особистою відповідальністю співробітників, їх обов’язковістю і професіоналізмом.

Люди в нашій країні гідні того, щоб отримувати відмінний сервіс. Ми щиро раді кожен раз, коли співпраця з нами робить черговий будинок теплим і світлим.